WITAJ WIOSNO! 2021.

Wiosna to pora najpiękniejsza, to cud natury powtarzający się co roku - jest  doskonałą  okazją  do  tego,   by  pokazać  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda.

Dnia 23 marca 2021 Grupa IX przygotowała dla  społeczności przedszkolnej i rodziców barwne przedstawienie online  pt. „Witaj, Wiosno!” na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Dzieci miały okazję wzbogacić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu edukacji teatralnej i przyrodniczej. Z pewnością było to przeżycie niecodzienne: wcielić się  w rolę Wiosny, Pszczółki, Kwiatuszka, Motyla, czy Wiatru.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w przedstawieniu, wcieliły się w swoje role, zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Pomysłowość i estetyka wykonanych strojów, rekwizytów, oprawa muzyczna oraz gra aktorska zaskoczyła naszych wychowanków oraz rodziców, czego dowodem były gratulacje i  mnóstwo komentarzy z podziękowaniami. Barwna, pełna wiosennych zdarzeń opowieść, przeniosła widzów w świat beztroskiej radości i zabawy.   Mali aktorzy bawili się świetnie recytując, śpiewając, tańcząc. To doświadczenie dało im dużo radości, satysfakcji i powodów do dumy. Serdeczne podziękowania dla Rodziców, Dyrekcji i Pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Po takim powitaniu w naszym przedszkolu wszyscy jesteśmy pewni, że wiosna już przybyła i zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy.