KONCERT UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ

Dnia 19 maja 2021r. gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów Samorządowej  Szkoły Muzycznej w Wysokiem Mazowieckiem. Spotkanie z muzyką na żywo dostarczyło najmłodszym melomanom muzyki  wiele pozytywnych emocji. Dzieci  w skupieniu wysłuchały przepięknych utworów muzyki klasycznej  oraz tanecznej.

Poznały różne instrumenty i sposób gry na nich . Miały możliwość  wyrażania swoich uczuć  związanych z muzyką, aktywne słuchanie i twórcza zabawa sprawią, że mali melomani staną się bardziej wrażliwi na dźwięki. Cieszymy się, że wśród wykonawców, nie zabrakło naszych koleżanek i kolegów. Tym razem podziwialiśmy występ Basi  i Mai. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich młodych artystów i ich nauczycieli.