Teddy Eddie w gr IV

W piątek 18 czerwca 2021 r. gościem w grupie  IV była mama Tymonka -   Pani Magdalena Krysiewicz - właścicielka oraz lektorka języka angielskiego Szkoły Językowej "Welcome".  Podczas  spotkania,  Pani  Maja opowiedziała o swojej  szczególnej pasji do języków obcych  oraz chęci przekazania swojej wiedzy językowej innym.

Ogromne  zainteresowanie  i radość  wśród przedszkolaków  wywołał  wesoły Miś Teddy Eddie.  Zabawy z Misiem i jednocześnie nauka angielskiego dla dzieci była wspaniałą, wartościową przygodą i trampoliną do płynności językowej. Osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora, powodowały  że dzieci nie odczuły czym jest bariera językowa albo niepewność spowodowana koniecznością użycia języka obcego w prawdziwym życiu.

Na pamiątkę spotkania wszystkie dzieci otrzymały  karty pracy do kolorowania. Spotkanie to było przeżyciem niezapomnianym oraz jedynym w swoim rodzaju.

Serdecznie dziękujemy Pani Mai za przyjęcie zaproszenia oraz  przeprowadzenie tak ciekawych  zajęć!