SPOTKANIE DZIECI Z POLICJANTAMI, STRAŻAKAMI I RATOWNIKAMI.

Dnia 17.06 nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście- przedstawiciele Komendy Powiatowej w Wysokiem Mazowieckiem, Komendy Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawiciele ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Wysokiem Mazowieckiem.

Zaproszeni goście przypomnieli zasady bezpiecznego postępowania podczas wakacji. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie naszych gości. Uwieńczeniem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska karetki, wozu strażackiego oraz policyjnych motocykli, które na czas pobytu zaproszonych gości stanęły w ogrodzie przedszkola. Ponadto przedszkolacy mogli włączyć i posłuchać sygnałów dźwiękowych.

Było to bardzo ciekawe i  pouczające spotkanie,  które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.