Zabawy w Dziecięcej Przystani

Dnia 01.06.2021r. nadszedł długo wyczekiwany dzień przez każdego przedszkolaka, a mianowicie Dzień Dziecka- zdecydowanie najfajniejszy dzień w całym roku!

W tym roku cała grupa VII wybrała się pod Miejski Ośrodek Kultury na festyn, gdzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „Kto ty jesteś? – Polak mały!” oraz występ Teatru na Walizkach z Białegostoku.

Do kolejnych atrakcji można zaliczyć wyjście na lody, przedszkolną dyskotekę oraz nareszcie wyjście do Dziecięcej Przystani, gdzie cała grupa mogła szaleć do woli. W sali zabaw oprócz szaleństwa w kulkach można było się wspinać, zjeżdżać na zjeżdżalni czy też zagrać w piłkarzyki. Po powrocie czekały na nas paczki przygotowane przez Panią intendentkę oraz Panie Dyrektor.

To był dzień pełen wrażeń i radości.