Szlachetna Paczka

Powodzeniem zakończyła się tegoroczna ogólnopolska akcja "Szlachetna Paczka”, w którą włączyło się Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.Wspólnymi siłami pomogliśmy potrzebującej rodzinie, Panu Krzysztofowi, który samotnie wychowuje dwunastoletniego syna Mateusza. Po przeprowadzeniu wśród rodziców, dzieci i pracowników naszej placówki udało nam się spełnić marzenia rodziny, którymi były: żywność trwała, środki czystości, materiały szkolne, wyposażenie mieszkania oraz odzież i obuwie. W sumie spakowaliśmy 20 paczek, które przekazaliśmy rodzinie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowania paczek przez rodzinę:

Rodzina przyjęła nas z wielkim uśmiechem na twarzy. Z podekscytowaniem patrzyli na wolontariuszy wnoszących paczki do domu. Żywność, środki czystości i inne potrzebne rzeczy sprawiły ogromną radość domownikom. Są wdzięczni, gdyż wszystkie dary, bardzo się przydadzą. Mateusz najbardziej ucieszył się z maszyn rolniczych, plecaka i słodyczy.

Pan Krzysztof był zaskoczony ilością darów, z uśmiechem na twarzy powtarzał, że „na pewno nic się nie zmarnuje”.Za pomoc, którą od Państwa otrzymaliśmy jesteśmy naprawdę wdzięczni – Dziękujemy. Razem zmieniamy Świat na lepsze!