Jesienna wycieczka do parku

Przedszkolaki z grupy V wykorzystując piękną pogodę udały się do pobliskiego parku na wycieczkę, która dostarczyła nam nie tylko wielu niezapomnianych wrażeń jak również wielu wiadomości o tematyce jesiennej.

Park odkrył przed nami piękne barwy jesieni. Podziwialiśmy rosnące drzewa i krzewy, słuchaliśmy odgłosów przyrody. Dzieci bacznie przyglądały się przyrodzie: korze drzew, liściom oraz darom, którymi obdarza nas ta piękna pora roku.

Po zebraniu kolorowych liści, kasztanów i żołędzi znalazł się również czas na zabawę. Najwięcej radości sprawiło baraszkowanie wśród miękkich i pachnących liści.

Przedszkolaki z uśmiechami na twarzy i dobrym humorem wróciły do przedszkola a zebranymi darami jesieni został udekorowany nasz kącik przyrodniczy.