Spotkanie z Misiem Teddy Eddie

W dniu 25 listopada  przedszkolaki z grupy IX  odwiedził niecodzienny gość- Miś Teddy Eddie .  Pani Magdalena ze Szkoły Językowej WELCOME  zapoznała dzieci z historią pluszowego misia. Przedstawiła dzieciom postać  sympatycznego Misia  Teddy Eddie, który był malutki i spał w skarpetce. Po wypowiedzeniu przez dzieci czarodziejskiego zaklęcia w języku angielskim Miś zmienił się w dużego, żywego Misia.

Podczas spotkania przedszkolaki  miały możliwość wykazania się znajomością języka angielskiego, dzieci między innymi nazywały po angielsku owoce i warzywa. Podczas wesołych zabaw z misiem dzieci miały okazję poznać wiele słów i zwrotów w języku angielskim. Poprzez zabawę i zaplanowane zadania w ciekawy sposób uczyły się języka angielskiego. Wspólnie z Misiem śpiewały piosenkę, wykonywały ćwiczenia ruchowe oraz tańczyły. Podczas tych zajęć było mnóstwo radości i uśmiechu!

Przedszkolaki doskonale sobie poradziły ze wszystkimi zadaniami . Na pamiątkę spotkania otrzymały kolorowanki oraz zrobiły pamiątkowe zdjęcie z maskotką misia Teddy Eddie.

Dziękujemy pani Magdalenie Krysiewicz, mamie naszego Tymona  za miłe spotkanie , wspaniałą zabawę i atrakcyjną naukę języka angielskiego!