GRUPA XI W AKADEMII KICI KOCI

Życie przedszkolaka to prawdziwa przygoda. Każdy dzień przynosi nowe radości, odkrycia, ale też wyzwania.

„Akademia Kici Koci” to projekt, którego celem  jest propagowanie czytelnictwa oraz pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką - Kicią Kocią u boku.

Kicia Kocia poprzez zabawę nie tylko pomaga dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów czy kolorów, ale podejmuje też ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania, wyrażania emocji i wiele, wiele więcej!

Zadaniem dzieci była realizacja 5 z 10 zaproponowanych przez Kicię Kocię wyzwań. Wykonaliśmy je z przyjemnością, a na dowód ich realizacji przesłaliśmy bogatą fotorelację na adres Akademii Kici Koci. Wszystkim wykonywanym zadaniom zawsze towarzyszyła sympatyczna Kicia Kocia, która wyjaśniała i przybliżała przedszkolakom trudne sytuacje, w jakich mogą się znaleźć.

Podjęliśmy się następujących zadań:

- Pocztówka do Kici Koci,

- Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie,

- Kicia Kocia i przyjaźń,

- Kicia Kocia segreguje śmieci

- Kicia Kocia i śnieg,

- Kicia Kocia i święta.

Realizując wybrane zadania wiele się nauczyliśmy, a przy tym świetnie się bawiliśmy.