BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK - BEZPIECZNE FERIE

Dnia 23 lutego 2022 roku w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "FERIE - BAWIĘ SIĘ BEZPIECZNIE W DOMU I NA ŚWIEŻYM POWIETRZU". Konkurs adresowany był do dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, dzieci z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Tematem prac konkursowych było bezpieczeństwo dzieci podczas spędzania czasu wolnego zimą na podwórku, jak również w domu.

Na konkurs wpłynęły 104 prace, z których każda - wyobraźnią wykonawcy - ukazywała zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych. Wybór najlepszych nie należał do łatwego zadania, ponieważ prace wykonane były różnymi technikami. Wyłoniono troje laureatów w każdej kategorii wiekowej oraz przyznano po jednym wyróżnieniu.

Kategoria wiekowa - 3-latki:

I      miejsce Anna Zaręba - Gminne Przedszkole w Czyżewie,

II     miejsce Emilia Ciemiecka  - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem,

III    miejsce Aurelia Drągowska - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie,

Wyróżnienie Krzysztof Dmochowski  - Gminne Przedszkole w Czyżewie.

Kategoria wiekowa - 4-latki:

I   miejsce Franciszek Złotkowski - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem,

II  miejsce Franciszek Morawski - Gminne Przedszkole w Czyżewie,

III miejsce Gabriela Szymoniak - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie,

Wyróżnienie    Katarzyna Dąbrowska - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Kategoria wiekowa - 5-latki:

I   miejsce Adrian Sarnacki  - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem,

II  miejsce Antonina Malinowska - Gminne Przedszkole w Czyżewie,

III miejsce Pola Dąbrowska  - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Wyróżnienie Julia Choińska - Przedszkole Miejskie nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem.

Kategoria wiekowa - 6-latki:

I   miejsce Amelia Dmochowska - Gminne Przedszkole w Czyżewie,

II  miejsce Julian Śliwowski  - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem,

III miejsce Zuzanna Zgierun  - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Wyróżnienie Oliwia Wojno - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz ich opiekunom. Dziękujemy za udział w naszym konkursie i gorąco zachęcamy do rozwijania swoich zainteresowań i zdolności plastycznych. Do zobaczenia następnym razem!