Wycieczka do Białegostoku

Dnia 8 czerwca przedszkolaki z grupy V i VI wybrały się na wycieczkę do Białegostoku. Głównym obiektem zwiedzania było Epi Centrum Nauki, w którym nauka łączy się z zabawą. To właśnie w tym miejscu dzieci mogą rozbudzić swoją kreatywność oraz ciekawość świata.

Przedszkolaki miały możliwość zwiedzania kilku obszarów tematycznych tj. moje ciało, technika, świat budownictwa i energia wody. Każdy przedszkolak znalazł coś dla siebie. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Zoo „Akcent”, w którym dzieci miały  możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą oraz zwierzętami. Ostatnim punktem podróży był McDonalds, gdzie wszyscy zjedli pyszny obiad.

Na pewno na długo wizyta ta pozostanie w naszej pamięci i będzie co wspominać, kiedy już dzieci opuszczą mury przedszkola.