Strona główna

Dzień Kobiet w przedszkolu

 Co roku Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca. W tym roku to święto wypada w sobotę wiec w naszym przedszkolu obchodziliśmy je w piątek, 7 marca. Chłopcy z grupy IV przygotowali wspólnie z panią przedstawienie teatralne pt. „Dzień Kobiet na poczcie”.  Pięknie ubrani z przejęciem recytowali swe role a dziewczynki w cylindrach i kolorowych strojach zatańczyły układ do utworu „Entertainment” oraz taniec „Pif, paf” do piosenki „Hey Baby”.

Wśród publiczności były emerytowane pracownice naszego przedszkola, panie z Rady Rodziców oraz wszystkie panie z naszego przedszkola te duże jak i małe. Było miło i uroczyście. Pani Dyrektor podkreśliła rolę współczesnej kobiety, jakże trudną, ale i bardzo znaczącą, następnie złożyła życzenia wszystkim kobietom. Mali artyści po zakończonym występie wręczyli wszystkim paniom piękne laurki wykonane przez dzieci i panie z grupy III.

W godzinach popołudniowych w uroczystościach związanych z obchodami tego święta wzięły również udział mamy, babcie, ciocie i siostry dzieci z grupy IV.