Nowe fryzury na wiosnę

Dnia 27 marca 2014 r sześciolatki z grupy VII udały się do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego Pani Ewy Fiedorczuk. Tam dowiedziały się, na czym polega praca fryzjerki oraz kosmetyczki, poznały niezbędne akcesoria wykorzystywane do tworzenia różnorodnych fryzur oraz makijażu. Dzieci obserwowały i zadawały mnóstwo pytań. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć, że praca fryzjera wymaga siły i cierpliwości.

Korzystając z okazji, przedszkolaki usiadły na fotelach i czekały na czary Pani fryzjerki i Pani kosmetyczki. Panie Ewa i Agnieszka zadbały o to, aby dziewczynki poczuły się jak prawdziwe damy. Niektóre z nich miały pięknie loki, uplecione warkocze, inne - włosy ozdobione wplecionymi kolorowymi pasemkami. Wszystkie dziewczynki wyszły z pomalowanymi paznokciami. Chłopcy byli jednomyślni, wszyscy chcieli wyglądać jak gwiazdy rocka. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. Serdecznie dziękujemy paniom za przemiłe przyjęcie, słodycze i czas  poświęcony dzieciom.