II Kolarski Dzień

Jazda na rowerze to dobra okazja do rozwijania sprawności fizycznej. Już po raz drugi dzięki uprzejmości i zaproszeniu UKS Wiktoria i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, 40 naszych przedszkolaków mogło spróbować swoich sił podczas imprezy sportowej, jaką był Kolarski Dzień Dziecka. Zawody te miały miejsce 05.06 b.r. na tzw. „Orliku” przy ZSOiP. Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie wzięły udział w tych zawodach. Przyszły na tę imprezę ze swoimi rodzicami, którzy zawsze z radością kibicują swoim pociechom.

Dystans jednego okrążenia wokół boiska okazał się dobrym sprawdzianem sił najmłodszych. Przedszkolaki naszej „Dwójeczki” zajęły w nich czołowe miejsca. A wśród zwycięzców byli chłopcy: Piotr Milewski - I miejsce, Maksymilian Brzóska - II miejsce, Bartłomiej Dąbrowski - III miejsce, oraz dziewczynki: Magda Tkacz - I miejsce, Amelia Korszlak - II miejsce,  Kamila Kalinowska - III miejsce

Każdy uczestnik w kategorii przedszkolaków otrzymał, upominek i lody. Ważnym elementem było bezpieczeństwo, biorących udział w wyścigu maluchów. Każdy miał na głowie kask, każdy poznał wcześniej najważniejsze zasady ruchu drogowego.