Grupa VIII z wizytą u weterynarza

W środę 5.XI. 2014 roku dzieci z grupy VIII w raz ze swoim chorym misiem udały się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego przy ulicy Dolnej „Cztery Łapy”. Celem wizyty było poznanie specyfiki pracy weterynarza oraz wyleczenie chorego pluszaka. Dzieci powitała pani weterynarz Iwona Choińska a następnie zaprosiła do środka. Przedszkolaki dokładnie obejrzały gabinet weterynaryjny, dowiedziały się też, na czym polega praca weterynarza, jak leczy się zwierzęta i kiedy należy przyjść z pupilem do lekarza.

Następnie pani weterynarz zajęła się naszym chorym misiem. Dokładnie go obejrzała, zbadała a później zajęła się jego chorą łapką. Przy pomocy dzieci założono misiowi opatrunek i zalecono troskliwą opiekę w przedszkolu. Pani doktor zapewniła też, że za tydzień nasz pluszak będzie zupełnie zdrowy. Na zakończenie wizyty dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda pchła pod mikroskopem, z czego z ogromnym zainteresowaniem skorzystały wszystkie wizytujące gabinet dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie i poświęcenie nam czasy mimo tak wielu obowiązków.