Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na niego czekają…

W tym roku Mikołaj odwiedził nasze przedszkole już w piątek, 5 grudnia. Przedszkolaki czekając na niezwykłego Gościa przygotowały prezenty. Każda grupa wiekowa przygotowała muzyczny upominek oraz wspólnie wykonany fragment „ciepłego szalika” dla Mikołaja. By wprowadzić mikołajkowy akcent w tym dniu cała społeczność przedszkolna ubrana była na czerwono. Stworzyło to odświętny nastrój oraz było miłym zaskoczeniem dla Mikołaja.

Oczekiwanie na Mikołaja urozmaiciły zabawy muzyczno – ruchowe i pląsy taneczne, w których udział wzięli również rodzice.  Przybycie Gościa obwieściły odgłosy dzwonka „niosące się echem” po przedszkolu. Radości, uśmiechom, oklaskom nie było końca. Po krótkiej rozmowie z Mikołajem i wspólnym pląsie tanecznym nadszedł czas na prezenty. Każda grupa wiekowa otrzymała wymarzony zestaw zabawek, słodycze oraz książeczki. Mikołaj bardzo chętnie pozował do zdjęć z dziećmi w otoczeniu choinek i prezentów. Mikołajki to jeden z niezwykłych dni w przedszkolu, oczekiwanych przez dzieci prze cały rok.