Credit Agricole dla przedszkolaków.

12 grudnia 2014 roku cztery grupy najstarszych przedszkolaków z naszego przedszkola zostały zaproszone przez pracowników Biura Kredytowego Credit Agricole do odwiedzenia ich miejsca pracy oraz zapoznania się z mechanizmami funkcjonowania takowej instytucji.

Podróży przedszkolaków, której celem było Biuro Kredytowe, nie przeszkodziła tego dnia nawet niesprzyjająca pogoda, czyli padający śnieg i mroźny wiatr. Nagrodą za trud włożony w dotarcie do tego miejsca była niezwykle miła niespodzianka – otóż przedszkolaków oczekiwał wraz z personelem biura sam Święty Mikołaj.

Rozentuzjazmowane dzieciaki z chęcią słuchały opowieści pracowników o procedurach pracy Biura Kredytowego oraz o celu istnienia takiej instytucji. Dzieci dowiedziały się, że w bankach można brać kredyty oraz jakie korzyści może przynosić pożyczanie pieniędzy, ale również przestrzeżono je, by przy podpisywaniu umów kredytowych zachować ostrożność i dokładnie analizować ich warunki. Te informacje przedszkolaki przekazały później swoim rodzicom (potencjalnym klientom Biura), aby ci mogli z nich zrobić dobry użytek.

Po zakończeniu „lekcji bankowości” prowadzonej przez pracowników Biura dzieci miały sesję zdjęciową ze Świętym Mikołajem. Prezenty w postaci zdjęć rodzice mogli odebrać w Biurze jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Każdy przedszkolak otrzymał także podarunek pod postacią słodyczy i artykułów piśmienniczych, dzięki czemu radości i euforii dzieci nie było końca.

Dziękujemy serdecznie personelowi Biura Kredytowego Credit Agricole za nawiązanie współpracy z Przedszkolem Miejskim Nr 2 i otworzenie wrót do świata bankowości najmłodszemu pokoleniu Polaków.

Grupa IV

Grupa V