Nasi dziadkowie, nasi bohaterowie

Babcia i Dziadek to jest najważniejsza instytucja rozpieszczania dzieci. Kto jak nie oni szaleńczo i bezwarunkowo kochają swoje wnuki wyrażając to poprzez podarunki, łakocie i dużo czasu cierpliwie im poświęcanego. Jak wspaniale jest, gdy Dziadkowie odwiedzają wnuki, grają z nimi w różne gry, dając im możliwość wygrania. Czytają przepięknie bajki, snują czarodziejskie opowieści i mają naprawdę bardzo dużo czasu, który jest tylko dla wnuków. To są niezapomniane chwile dla jednych i drugich.

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. 13 stycznia 2015 r. dzieci z grupy VI zaprosili swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia Jasełek pt. „ Wigilia Sieroty”. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały swoje role, tańczyły, śpiewały piosenki oraz wręczyły pamiątkowe serduszka. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Nie zabrakło wspólnych zabaw oraz konkursów z gośćmi przy muzyce.

Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Wszyscy dziadkowie byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku.