BABCIA Z DZIADKIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ….

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia." Rudolph Giuliani                                 Ale także wiele otrzymują od wnuków, szczególnie w Dniu Babci i Dziadka, który tradycyjnie obchodzimy w naszym przedszkolu. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały okolicznościowe występy dla swoich najdroższych Babć i Dziadków. Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami.

Nie zabrakło wspólnych zabaw oraz konkursów z gośćmi. Chętne babcie i dziadkowie zgodzili się sprawdzić, czy rozpoznają swoje wnuki po głosie. Wszyscy potwierdzili, że znają swoje skarby i bez problemu rozpoznają ich głosy. Nasi goście udowodnili, że potrafią tańczyć tańce dla dzieci, znają muzykę dyskotekowa, potrafią bawić się z wnukami. Bardzo było nam miło gościć zacnych dziadków i babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok.

Dzień Babci i Dziadka w grupie I

Dzień Babci i Dziadka w grupie II