Kraina zabaw

Wszystkie przedszkolaki bardzo lubią wycieczki autokarowe i dlatego 26 marca dzieci 5-6 letnie z grupy IV, V, VI, VII, wybrały się na wycieczkę do Fikolandu w Białymstoku.

Celem wyjazdu były gry i zabawy ruchowe. Dzieci pod czujnym okiem wychowawców jak i pracowników Fikolandu miały okazję poznać inne formy zabawy, niż te znane z przedszkola.

Wesoło bawiły się w basenie z tysiącami kolorowych piłek, skakały na dmuchanej trampolinie, wspinały się po ściankach i linach oraz zjeżdżały na zjeżdżalniach. Niektóre dzieci w ramach odpoczynku jeździły samochodami lub grały w piłkę na „miniboisku” z pracownikiem Fikolandu.

Wszystkie nasze przedszkolaki znalazły coś dla siebie i aktywnie spędziły czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Po prawie 2 - godzinnej zabawie na dzieci czekał poczęstunek. Zadowolone starszaki wróciły autokarem do przedszkola na obiad. Wycieczka sprawiła dzieciom wspaniałą, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę.