Pierwsi na Planecie Dzieci.

15.06.2015 roku przedszkolaki Gr. II uczestniczyły w otwarciu parku zabaw dla dzieci „Planeta dzieci” w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci zaproszone zostały przez właściciela Panią Ewelinę Kaczyńską, która jest zaprzyjaźniona z naszą grupą. Przedszkolaki poznały zasady obowiązujące podczas korzystania z parku zabaw. Następnie wszystkie chętnie ruszyły do zabawy.

Humory bardzo dopisywały. Wspinaczki, czołganie, zjeżdżanie i tym podobne ćwiczenia nie stanowiły żadnej przeszkody. Dzieci zmęczone wysiłkiem fizycznym chętnie zajęły się rysowaniem w kąciku plastycznym. Pobyt przedszkolaków Gr. II w Planecie Dzieci uświetniony był słodkim prezentem oraz kolorowymi balonami.

Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie Kaczyńskiej za zaproszenie.

Przedszkolaki Gr. II, Wychowawcy.