Nawet w sklepie jest wesoło

Przedszkolaki z grupy V 26. 06. 2015 r. wybrały się na wycieczkę do sklepu  NEONET w naszym mieście, obejrzały z uwagą elektryczne sprzęty gospodarstwa domowego jednak nie to było celem wycieczki. Co zrobić aby dzieci się nie nudziły? Pójść do sklepu w którego wyposażeniu znajdują się konsole: Stanowisko 1 - PlayStation 3 dzieci mogły tu wykazać się zręcznością swoich rąk np. grając w ping ponga lub zbijając kręgle. Stanowisko 2  - konsola do gier Xbox 360.

Tu była potrzebna koordynacja 2 dzieci aby zdobyć jak najwięcej punktów pokonując rzekę na pontonie. Jest to świetny sprzęt dla całej rodziny. Zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem można w zimne, deszczowe dni pobawić się ćwicząc zręczność, uwagę, pamięć… W promocji każdy może wejść do sklepu i samemu sprawdzić przez kilka minut jak wesoło jest bawić się grając na konsoli.

Dziękujemy Państwu Agacie i Adrianowi Wiśniewskim oraz personelowi sklepu za zorganizowanie dzieciom tak świetnej zabawy upamiętnionej zdjęciami.