Strona główna

ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA

Nasze przedszkole, co roku włącza się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Uczestnicy tej uroczystości oraz zaproszeni goście przeżywają wówczas wiele pozytywnych emocji. 24.09.2012 r. w naszej placówce już po raz piąty uroczyście obchodziliśmy to święto.  Na rozpoczęcie imprezy wszyscy uroczyście odśpiewali hymn naszego przedszkola oraz zaprezentowali „uśmiech prawdziwego przedszkolaka”. Każda grupa wystąpiła z repertuarem w postaci piosenek i wierszy znanych z przedszkola.

Szczególny, udany swój debiut miały dzieci, które od września rozpoczęły dopiero swoją edukację przedszkolną. Zaprezentowały wysoki poziom swoich pierwszych artystycznych umiejętności w przedszkolu. Występy dzieci przeplatane były wspólnymi tańcami, konkursami i zabawami ruchowymi do muzyki przygotowanej przez prowadzące nauczycielki.

Naszym celem było zintegrowanie całej społeczności przedszkolnej, podczas pierwszej, wspólnej uroczystości. Mamy nadzieję, że obchody tego święta dostarczyły dzieciom wiele radości i wrażeń oraz utwierdziły nas dorosłych w przekonaniu, że dobro dziecka, jego uśmiech są dla nas najważniejsze. Wszystkim rodzicom, którzy przybyli, aby razem z nami świętować dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.