Mikołajki w przedszkolu

Na pewno każdemu dziecku ciężko jest czekać na Mikołaja i prezenty aż do Wigilii… Doskonałym rozwiązaniem, by ujrzeć Świętego z Laponii są Mikołajki. Rokrocznie w naszym przedszkolu organizowana jest uroczystość dla wyjątkowego Gościa i całej placówki. W tym roku również Mikołaj nie zawiódł i zjawił się w samą porę.

Jednak dzieci od razu nie otrzymały stosu prezentów. Ich zadaniem było przygotowanie i zaśpiewanie Mikołajowi piosenki. Wyjątkowy tego dnia Gość był zachwycony umiejętnościami i zaangażowaniem przedszkolaków, dlatego wszystkie grupy nagrodził prezentami - niespodziankami, a każde dziecko słodkim upominkiem. Uroczystość obfitowała w zabawy z Gościem przy muzyce.

Na koniec roześmiane i usatysfakcjonowane wizytą Mikołaja przedszkolacy przy dźwiękach „Sanny” rozjechały się do swoich sal, by tam cierpliwie oczekiwać na Gościa. Dzieci obiecały zjadać posiłki oraz być grzeczne, w zamian Mikołaj dał słowo, iż zjawi się w przedszkolu niebawem, gdy tylko otrzyma kolejne zaproszenie. Już dziś wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejną wizytę…