PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W I, III i IX GRUPIE

W dniach 18, 23 i 24 listopada 2015 roku w Naszym Przedszkolu odbyły się uroczystości Pasowania na przedszkolaka w grupach I, III i IX.  Wydarzenie to w dużym stopniu stanowi symboliczne zakończenie procesu adaptacyjnego do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

Dzień pasowania to wyjątkowy czas dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Wśród niej nie zabrakło rodziców, rodzeństwa i dziadków, oraz zaproszonych gości. Odświętnie ubrane maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie, odgadywały zagadki i ćwiczyły. Wszystkie maluchy spisały się na medal, a gorący doping rodziców motywował ich do działania.

Całości dopełniła Pani Dyrektor Iwona Mojkowska, która "zaczarowanym" ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu. Wszystkie dzieci na pamiątkę tej ważnej chwili otrzymały dyplom oraz słodki upominek. Od tej pory z uśmiechem na twarzy i wesołą piosenką „Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę...” wszystkie nowo pasowane przedszkolaki z wielką ochotą przybywają do przedszkola.

Grupa I

Grupa III