Przedświąteczne spotkanie w grupie III

Dnia 18 grudnia 2015 roku w grupie III odbyło się  przedświąteczne spotkanie z rodzicami. Zaproszeni goście ujrzeli przygotowane dla nich występy z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci powitały gości kolędą pt. „Przybieżeli do Betlejem …”, przedstawiły również  świąteczne wiersze oraz taniec pt. „Taniec bałwanków”. Po zakończeniu przedstawienia, goście podziękowali brawami dzieciom za trud włożony w przygotowanie takiej wzruszającej uroczystości. Na koniec spotkania wszyscy składali sobie życzenia świąteczne . Zaproszeni goście opuszczali naszą  grupę z wielkim uśmiechem na twarzach. Takie spotkanie było wspaniałą okazją do zapoznania rodziców z umiejętnościami dzieci oraz zacieśnianiu więzi grupowej.