Z wizytą w sklepie ogrodniczym.

Śnieg stopniał, na dworze coraz cieplej. Wiosna już przywitana….. dlatego też w dniu 25.04.2016 r. przedszkolaki z grupy IV odwiedziły sklep ogrodniczy.  Wnętrze sklepu zrobiło na nich duże wrażenie. Kolorowe doniczki, grabie, łopaty, nasiona i inne akcesoria ogrodnicze bardzo im się spodobały. Mali klienci zostali oprowadzeni po sklepie i zapoznani z jego asortymentem.

Korzystając z okazji zrobiliśmy małe zakupy, w naszym koszyczku znalazła się ziemia, nasiona i doniczki. Kupiliśmy kwiaty aksamitki i bratki, które zasadziliśmy, tworząc piękny kącik przyrody.

W drodze powrotnej do przedszkola dzieci szukały oznak wiosny. Podziwialiśmy cudowne tulipany, stokrotki, krzewy forsycji, zieleniące się listki na drzewach, które zakwitły w pobliskich ogródkach.

Do przedszkola dzieci wróciły z uśmiechami na twarzy i pełne nowej wiedzy. Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie.