Dzień Przedszkolaka

27.09.2012 r. w Przedszkolu Miejskim Nr 2 juz po raz drugi uroczyście obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.  W tym dniu wszystkie dzieci biorą udział w specjalnej imprezie integracyjnej, do której przygotowują się dużo wcześniej.  Wszystkie grupy przedszkolne ubierają się w wybrany kolor odzieży oraz prezentują repertuar w postaci piosenek i wierszy znanych z przedszkola. Występy dzieci przeplatane są wspólnymi tańcami i zabawami ruchowymi do muzyki przygotowanej przez prowadzące panie.

W tym roku uroczystość zgromadziła sporą grupę rodziców, którzy brali aktywny udział we wspólnych zabawach ze swoimi dziećmi. Zmęczone tańcami, ale radosne dzieci otrzymały słodkie upominki.  Impreza jest wspaniałą okazją do promocji naszego przedszkola w mieście oraz integruje dzieci młodsze ze społecznością przedszkolną. Wszystkim rodzicom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.