Pasowanie na Przedszkolaka

Listopad w naszym przedszkolu był ważnym miesiącem szczególnie dla najmłodszych przedszkolaków z grupy: I, III i IX.  W tym miesiącu maluchy zostały włączone do grona przedszkolaków poprzez uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Świadkami tego ważnego wydarzenia byli: rodzice, Pani dyrektor Iwona Mojkowska i wicedyrektor Anna Tymińska, Stanisław Chmielewski Przewodniczący Komisji ds. Oświaty oraz Anna Zaremba Przewodnicząca Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego nauczyły się w przedszkolu do tej pory. Wystąpiły w nowej roli przedszkolaka- aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. Występ dzieci wzbudził ogromne emocje oraz zachwyt widowni. Po części artystycznej nastał czas na uroczyste naznaczenie dzieci magiczną kredką. Aktu „Pasowania na Przedszkolaka” dokonała Pani Iwona Mojkowska – dyrektor Przedszkola  Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty. Cała uroczystość została upamiętniona na fotografiach.