Spotkanie opłatkowe w grupie III

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

Dzień 20 grudnia w III grupie był „bardzo ciepły”, to właśnie w tym dniu odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zostali zaproszeni nasi rodzice. W scenografii  bożonarodzeniowej  stajenki oraz przy brzmieniu pięknych polskich  kolęd dzieci prezentowały się bardzo efektownie i z wielkim przejęciem występowały dla publiczności. Krótka inscenizacja  wykonana przez dzieci z grupy III wzbudziła ogromne wzruszenie, radość i uśmiech na twarzach rodziców. Bardzo ważną częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem- symbol zgody i pojednania oraz złożenie sobie życzeń świątecznych. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem i wręczeniem słodkich upominków- pierników dla rodziców.