Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /pm2/images/galerie/2016/koktajle
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/2016/koktajle oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//galerie/2016/koktajle

Jogurtowo- owocowo czyli pysznie i zdrowo!

Przez cały tydzień przedszkolaki z grupy XII zdobywały wiedzę na temat nowoczesnych  urządzeń elektrycznych ułatwiających życie i niejednokrotnie wyręczających nas w różnorodnych pracach domowych.  Dzieci postanowiły wykorzystać zdobyte wiadomości w praktyce. Wszystkie przedszkolaki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. W związku z tym  postanowiły przyrządzić wraz ze swoimi paniami koktajl jogurtowo- owocowy.

Aby sprostać takiemu wyzwaniu dzieci zapoznały się z wyglądem, budową, działaniem i sposobem bezpiecznej obsługi blendera. Razem z paniami przygotowały składniki koktajlu. Następnie dobierając odpowiednie proporcje składników wykonały  bardzo smaczny i zdrowy koktajl. Cały czas dzieciom towarzyszyła ciekawość i radość z samodzielnego działania. Największą frajdą jak już z pewnością każdy się domyślił-   było oczywiście blendowanie. A na koniec rozszalały się wszystkim kubki smakowe. Nie było nikogo, kto nie spróbował przepysznego, zdrowego koktajlu.

MAMO, TATO TWOJE DZIECKO POTRAFI JUŻ WIELE

POZWÓL MU TYLKO DZIAŁAĆ!!!

{gallery}/galerie/2016/koktajle{/gallery}