Pluszowy Miś

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. To kolejna okazja by świętować narodziny jednej z najpopularniejszych przytulanek na świecie. Dzieci z grupy X, XI i XII włączyły się w świętowanie tak ważnego wydarzenia. W naszym przedszkolu obchodzenie tak ważnego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ukochanymi pluszakami.

Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów o misiach, nauczyły się wierszyka jak również tańczyły razem ze swoimi misiami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulać i zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.