W bibliotece

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."

Wisława Szymborska

W piątek przedszkolaki z grupy X wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej. Panie Izabela Wojno i Dorota Leoniak pokazały dzieciom, gdzie znajdują się przeznaczone specjalnie dla najmłodszych regały z książkami. Następnie zaprezentowały i dały do obejrzenia dzieciom książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały.

Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Na zakończenie pani Izabela przeczytała piękne „Baśnie zielonej Ukrainy”, które bardzo zaciekawiły młodą widownię. Po wysłuchaniu przepięknego opowiadania dzieci obiecały, że niebawem znów odwiedzą szkolną bibliotekę.