Dzień Kobiet, niech każdy się dowie...

„Jesteśmy bardzo mili, lubimy was dziewczyny, a dzisiaj święto macie, więc kwiatki otrzymacie.” Te oraz wiele innych miłych słów wyśpiewały i wyrecytowały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem wszystkim świętującym w tym dniu koleżankom i Paniom. Montaż słowno – muzyczny został przygotowany pod kierunkiem Pani Elżbiety Modzelewskiej i Katarzyny Prużanin.

Dzieci z grupy V przygotowały na tę okoliczność wierszyki, piosenki, nie zabrakło też tańców: Cza – cza, Zorba, Kalinka, Najwięcej witaminy, Diament. Chłopcy wszystkim zebranym na tej uroczystości kobietkom recytowali wiersze, natomiast jedna z dziewczynek – Marta Murawska, wyśpiewała całą prawdę o kobietach w piosence „Być Kobietą”.  Każda obecna na uroczystości Pani otrzymała upominki, które z dumą zostały rozdane po występach. Pani Dyrektor podkreśliła rolę współczesnej kobiety, jakże trudną, ale i bardzo znaczącą, następnie złożyła życzenia kobietom tym dużym jak i mały. Dzień minął dzieciom bardzo przyjemnie, a tradycja doceniania żyjących wśród nas kobiet z pewnością na lata przetrwa w sercach małych artystów. W godzinach popołudniowych w uroczystościach związanych z obchodami tego święta wzięły również udział mamy, babcie, ciocie i siostry dzieci z grupy V.

Wszystkim KOBIETOM życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!