Wyjątkowy Dzień

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W naszym przedszkolu tę uroczystość obchodziliśmy 16 października. Przedszkolaki z grupy X w imieniu wszystkich dzieci z naszej placówki, chciały podziękować wszystkim nauczycielkom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, tańców a także krótkiego skeczu. Wiele ciepłych życzeń złożyła pracownikom dyrektor przedszkola Iwona Mojkowska.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście Pan Burmistrz Miasta – Jarosław Siekierko, Pan Stanisław Chmielewski – Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty, Pani Agata Wiśniewska – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz panie emerytki. Wzruszenie było widoczne na wielu twarzach, szczególnie u pań, które zakończyły już pracę w naszej placówce. Po wystąpieniu dzieci nadszedł czas na przemówienia Pani dyrektor i zaproszonych gości, którzy podziękowali za wspaniałą i owocną pracę, jednocześnie życząc cierpliwości, wytrwałości i pracy pełnej satysfakcji. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek i mieli doskonałą okazję na wymianę doświadczeń i opinii na temat naszej ciężkiej pracy, która ma odzwierciedlenie w codziennym uśmiechu dzieci i rodziców. I chyba właśnie to jest motywacją dla nas do dalszego działania.

Wszystkim pracownikom życzymy dalszych sukcesów w pracy podczas opieki i wychowywania najmłodszych członków społeczności.

Dziękujemy rodzicom dzieci z grupy X za pomoc w zorganizowaniu części artystycznej.