DZIECI Z GRUPY IX W SKLEPIE AGD I RTV

W piątek 10 listopada dzieci z grupy IX wybrały się z wizytą do pobliskiego sklepu PARTNER AGD RTV. Wizyta w sklepie związana była z realizowanym tematem o urządzeniach elektrycznych. Głównym celem wycieczki było utrwalenie wiadomości o urządzeniach elektrycznych i zasad bezpiecznego z nich korzystania.

Maluszki z dużym zainteresowaniem oglądały wszystkie urządzenia: pralkę, lodówkę, piekarnik, odkurzacz, żelazko, zmywarkę, suszarkę, itd. Z łatwością wskazywały, które ze sprzętów znajdują się również w ich domach, wiedziały jak ułatwiają pracę wykonywaną przez ich rodziców. Wspólnie przypomnieliśmy, jak niebezpieczne może być korzystanie z urządzeń elektrycznych bez nadzoru osoby dorosłej.

Bogatsi o nową wiedzę, miłe wrażenia i cukierki od pana sprzedawcy, wróciliśmy do przedszkola.