Betlejem to my sami

Wraz ze świętami Bożego Narodzenia odżywają piękne polskie tradycje i obyczaje. Stanowią one wartość nieprzemijającą, szczególnie dla najmłodszych. Dlatego do tradycji naszego przedszkola na stałe wpisały się spotkania przedszkolaków, pracowników, zaproszonych gości i rodziców z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nasi mali aktorzy z grupy X zaprezentowali jasełka, w których to udowodnili że: „Betlejem to my sami”. To my sami w naszych sercach, przygotowujemy miejsce dla Pana Jezusa. Jasełkom towarzyszyło wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem.

Świąteczne życzenia zebranym złożyli Pani Dyrektor Iwona Mojkowska, Pan Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko, proboszcz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem ksiądz kanonik Edward Łapiński, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem ksiądz dziekan Ryszard Niwiński, Przewodniczący Rady Miasta Józef Sokolik, Przewodniczący Komisji Oświaty Stanisław Chmielewski. Przewodnicząca Rady Rodziców Agata Wiśniewska.