Bal Karnawałowy w grupach X, XI i XII

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Tradycja jest również pielęgnowana w naszym przedszkolu. Dzień Balu Karnawałowego jest dniem dla przedszkolaków dniem niezwykłym, wyczekiwanym przez wiele tygodni wstecz. Tego dnia dzieci mają okazję stać się swoim ulubionym bohaterem, piękną księżniczką czy też pewną postacią z ukochanej bajki.

Już od samego rana dzieci miały okazję uczestniczyć w sesji zdjęciowej, następnie rozpoczął się Bal Karnawałowy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W naszych głowach pozostaną wspaniałe wspomnienia, a kolejny bal już za rok!