Dzień Babci i Dziadka grup X, XI i XII

Mimo, że styczeń jest miesiącem zimowym, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.  Z okazji tego święta przedszkolaki, a także wychowawczynie przygotowali przedstawienia, w których wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem słuchali czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, dziadkowie mieli okazję obejrzeć także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków, a także uczestniczyć we wspólnych grach i zabawach. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały również drobne upominki. Atmosfera tych uroczystości była wspaniała, a spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.