Czekoladki dla dziadka i dla babci

U babci i dziadka panują inne zasady. „Na obiad jest czekolada, a na śniadanie słodkie drożdżówki. Dużo, dużo miłości, Mało czasu na smutki i ogromne pokłady czasu tylko dla wnucząt.” Zacytowane humorystyczne zasady przebywania wnucząt w domu dziadków doskonale obrazuje, jak wspaniałe relacje łączą wnuczków i seniorów rodu. Raz w roku czcimy dziadków i babcie, które mają ogromny wkład w wychowanie swoich wnucząt.

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu uczciły ten dzień. Przedszkolaki długo uczyły się wierszy, piosenek i pląsów, aby jak najlepiej zaprezentować się przed tak bliskimi dla nich osobami. Nie obyło się bez stresu, wszak publiczność nie byle jaka. Dziadkowie na pewno nie dostrzegali drobnych potknięć, a występy swoich wnucząt hojnie nagradzali brawami. Po części artystycznej nastąpiły wspólne tańce i zabawy. Dzieci z ogromną radością i zaangażowaniem uczestniczyły w zaplanowanych zabawach, tym bardziej, że byli z nimi babcie i dziadkowie. Słodkie poczęstunki nie miały końca. Nikt nie odszedł z zabawy z pustymi rękami. Dziadkowie otrzymali przepiękne, wspomagane uczuciami,i własnoręcznie zrobione podarunki.

Wnuczęta są dla dziadków sensem życia, dziadkowie dla wnucząt samą miłością. Takie relacje dają im wszystkim poczucie szczęścia i bezpieczeństwa w tym trudnym, zagmatwanym świecie.

Grupa II

Grupa III