Wycieczka do ,,Puchatka”

Dnia 16 lutego 2018 r. przedszkolaki z grupy III w ramach tematyki tygodniowej odbyły wycieczkę do sklepu z zabawkami. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci z asortymentem sklepu, a także uświadomienie dzieciom jak ważne jest szanowanie zabawek, układanie i segregowanie ich na półkach. Dzieci miały również okazję poznać, pracę ekspedientek oraz obserwować klientów robiących zakupy.

Na zakończenie wycieczki od właścicieli sklepu dzieciaki otrzymały upominki – piękne żabki oraz słodycze, które sprawiły maluszkom wiele radości. Wycieczka ta dostarczyła przedszkolakom wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzieci utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.
           Dziękujemy właścicielom sklepu ,,Puchatek” za miłe przyjęcie. Liczymy na dalszą współpracę. Przedszkolaki z grupy III.