Strona główna

V Festyn rodzinny

V Festyn rodzinny w  Przedszkolu Miejskim nr 2 pod hasłem ,,Polska rodzina razem się trzyma’’ w dniu 6 czerwca 2018 r. jest już za nami.

Uczestniczyli w nim rodzice z dziećmi, dziadkowie, absolwenci, przyjaciele i sympatycy naszego przedszkola.                                                                                       

Celem imprezy była integracja naszej społeczności lokalnej,zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała dzięki czemu atmosfera była wspaniała.

Doroczny Festyn Rodzinny rozpoczęła Pani Dyrektor naszego przedszkola, witając zebranych gości.Z krótkim przemówieniem wystąpił Burmistrz naszego miasta. Uroczystość uświetnił taniec ludowy- krakowiak w wykonaniu grupy VII oraz montaż słowno-muzyczny zaprezentowany przez grupę XI.Fantastyczną zabawę zapewnili profesjonalni animatorzy w bajkowych strojach , którzy bawili nas zabawami i muzyką taneczną.

 Na festynie było wiele atrakcji ; dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny,puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy czy foto-budka, gdzie mona było zrobić sobie śmieszne zdjęcie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Wielką radość sprawiała dzieciom zabawa z  dojeniem sztucznej krowy, która dawała pyszny sok. Wielu przedszkolaków wzięło udział w konkurencjach sportowych,,  Turbo-Przedszkolak” pod okiem trenera drużyny piłkarskiej MKS RUCH. Był  także konkurs z nagrodami organizowany przez Bank Spółdzielczy. Nikt  nie  szczędził  złotówek w ,,Strefie Smakosza” na ciasto, pyszności z grilla, popcorn, lody, watę cukrową itp.

Mamy  nadzieję, że  sprawiliśmy Dzieciom  i  Rodzicom  wiele  radości i  przyjemności  w  tym  dniu. W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę a sponsorom za ich wielkie serce i wsparcie!!!