Wakacyjne plany

Przestrzeń wokół człowieka wpływa w dużej mierze na jego samopoczucie.  Przyjemnie jest przebywać w pomieszczeniach czystych, w których widać porządek i dobra rękę gospodarza, a jeszcze przyjemniej jest w salach pachnących nowością. Plany odnowienia sal przedszkolnych to perspektywa remontowa Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Z pewna dumą możemy powiedzieć, że odnowione zostaną sale dzieci i  ich łazienki.

Na pewno wpłynie to pozytywnie na podopiecznych naszego przedszkola i ich rodziców, bowiem warunki, jakie im zaoferujemy będą po prostu wyśmienite. Warto w tym miejscu podziękować naszym włodarzom, panu Burmistrzowi i wszystkim, którzy przyczyniają się do realizacji zaplanowanych w przedszkolu działań remontowych. Dostrzegamy pełne zrozumienie dla inwestycji, które przede wszystkim są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęcamy rodziców, planujących zapisy dzieci do korzystania z oferty naszej placówki.