Maluchy i średniaki bawią się w teatr

Teatr w życiu dziecka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym jego rozwój, uaktywnia fantazję, a także marzenia i zainteresowania. Teatr to przede wszystkim wspomaganie kompetencji językowych dziecka. Nasza zabawa w teatr to przygotowane przez maluchy i średniaki przedstawienia na Dzień Mamy i Taty.

Chcąc uczcić dzień Mamy i Taty, dzieci 3 i 4- letnie przygotowały rodzicom niespodziankę w formie przedstawienia teatralnego. Trzylatki z grupy III i IX przygotowały sztukę pt. „ Dżungla”, grupa I- „ Przebudzenie leniwego Misia”. Czterolatki Przygotowały przedstawienie pt.” Przygoda niegrzecznej Żabki”- grupa II i IV oraz „ Calineczka”- grupa VIII.  Razem z dziećmi przygotowaliśmy kostiumy i dekorację. Bajkę oczywiście obejrzeli zaproszeni goście wraz z Panią dyrektor. Dzieci z dumą, radością i entuzjazmem zaprezentowały montaż słowno – muzyczny . Rodzice z podziwem patrzyli na swoje pociechy nagradzając ich występ gromkimi brawami. Taka innowacja w życiu naszego przedszkola stała się stałym punktem i na dobre zagościła w kalendarzu imprez.Brawo przedszkolaki! Gratulujemy!

GRUPA I

GRUPA II