Strona główna

Rozstania nadszedł czas….

Ach… jak ten czas leci nieubłaganie i te dzieci, które tak niedawno przekraczały po raz pierwszy progi naszego przedszkola od dziś są już naszymi absolwentami.  W dniu 20 czerwca dzieci z grup: X, XI XII i XIII przygotowały uroczystość pożegnalną, na którą zostały zaproszone  władze miasta na czele z Panem burmistrzem Jarosławem Siekierko, pracownicy naszego przedszkola na czele z Panią dyrektor Iwoną Mojkowską, dyrekcje Szkół Podstawowych  oraz rodzice naszych najstarszych przedszkolaków.

 Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego Poloneza. Następnie rozpoczęła się część artystyczna,  na której dzieci przedstawiły wiersze, piosenki i zaprezentowały przygotowane przez siebie  tańce.  Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i o małych obowiązkach czekających na przyszłych uczniów.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za te wspólnie spędzone lata w przedszkolu i życzyła dalszych sukcesów w szkole. Podziękowania złożyła również na ręce rodziców, za ich zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały specjalnie stworzony fotoalbum, który uwiecznił wspólnie spędzone chwile w przedszkolu, a także dyplomy . 

Ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach życzymy Wam,  drogie sześciolatki powodzenia w szkole.