Dziś dla Was bukiety naszych serc

15 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach Pani Dyrektor, Pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy przedszkolakom z grupy XI, którzy pięknie zaprezentowali dla wszystkich zaproszonych gości, specjalnie przygotowany na tę okazję występ.

Na uroczystość przybyli Pan Burmistrz Miasta – Jarosław Siekierko, Pan Stanisław Chmielewski – Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty, Pani Agnieszka Zgierun – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz panie emerytki.

Dzieci poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów", wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia za co otrzymały wielkie brawa. Po wystąpieniu dzieci nadszedł czas na przemówienia Pani dyrektor i zaproszonych gości, którzy podziękowali za wspaniałą i owocną pracę, jednocześnie życząc cierpliwości, wytrwałości i pracy pełnej satysfakcji.

Dziękujemy rodzicom dzieci z grupy XI za pomoc w zorganizowaniu części artystycznej.