Złote gody

7 marca 2013 roku w Urzędzie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem miała miejsce niecodzienna uroczystość. Włodarze miasta docenili wartość długoletniego małżeństwa.

W sali konferencyjnej zorganizowali spotkanie, na którym głos zabrali przedstawiciele władz miejskich. Zebrani małżonkowie otrzymali wiązanki kwiatów oraz pamiątkowe odznaczenia. Seniorów zaskoczyły występy dzieci z naszego przedszkola. Razem z nauczycielkami przygotowały program, którego tematem były uczucia i bliskie relacje międzyludzkie. Śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiesze, które wielokrotnie wynagradzane były gromkimi brawami zgromadzonych w sali gości.

Dzięki takiemu spotkaniu dzieci miały możliwość zetknięcia się z właściwymi wzorami, pełnymi miłości, szacunku i wzajemnej empatii.