Dzień Pluszowego Misia

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia połączony z rozstrzygnięciem przedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Miś patriota”. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.

Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny prawdziwego, ogromnego pluszowego misia. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, nauczyły się wiersza o misiu, śpiewały i tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia" oraz brały udział w konkursie. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Serdecznie gratulujemy wszystkim autorom pięknych, misiowych prac!