"Piotruś Pan i piraci"- wyjazd do Zambrowa

Dnia 11 lutego 2018 roku przedszkolaki z grupy V, VI i  VII uczestniczyli w autokarowej wycieczce do Zambrowa, do Kina Centrum Kultury  na przedstawienie teatralne pt. „Piotruś Pan i piraci”.

Wspaniała gra aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa wprowadziła widzów  w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii razem z Mądraskiem i Wendy.

Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły ich przygody i zmagania z odwiecznym wrogiem kapitanem Hakiem. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu, wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci. W trakcie przedstawienia przedszkolaki spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.

Po powrocie do przedszkola dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami - aktywnie wypowiadały się na temat obejrzanego przedstawienia i przelewały swoje spostrzeżenia na papier.