Wizyta Policjantów

10 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Policją. Zaproszeni goście zawitali również na grupie III. Tematem spotkania było uświadomienie maluszkom zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci oraz poznanie zasad ruchu drogowego.

Panie i Pan Policjant przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyli, jak należy zachować się      w kontaktach z obcymi ludźmi oraz przypomnieli numery alarmowe.

Przedszkolaki z grupy III z wielkim zaciekawieniem słuchały rad i wskazówek naszych gości. Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane upominkami w postaci kolorowanek. Bardzo serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.